Warszawa: Bus wjechał w tył radiowozu. Dwóch policjantów w szpitalu

Piątek, 31 stycznia (12:39)

Kierowca dostawczego samochodu wjechał w tył radiowozu, który jechał w korku na Wisłostradzie przed Mostem Śląsko-Dąbrowskim - wynika ze wstępnych ustaleń policji. Wskutek zderzenia doszło do karambolu z udziałem czterech samochodów. Dwóch policjantów trafiło do szpitala.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Jak informuje policja do wypadku doszło na Wisłostradzie, na wysokości Placu Zamkowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że obcokrajowiec kierujący dostawczym busem wjechał w tył jadącego w korku radiowozu. W wypadku brały udział jeszcze dwa inne auta. Dwóch policjantów przewieziono do szpitala, policja na razie nie informuje o stanie ich zdrowia.

Jak poinformował rzecznik prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa I nadkom. Robert Szumiata - zarówno policjanci, jak i kierowca auta dostawczego w chwili wypadku byli trzeźwi. W miejscu wypadku występują utrudnienia.

Reklama

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Podlaskie: Czołowe zderzenie z ciężarówką. Jedna ofiara

    Jedna osoba zginęła w wypadku auta osobowego z ciężarowym w sobotę po południu na drodze krajowej nr 61, na odcinku Łomża-Stawiski – podała podlaska policja. Droga jest zablokowana. Zorganizowano... więcej