Warszawa: Auto wjechało w tramwaj. Ranna kobieta w ciąży i dziecko

Czwartek, 26 kwietnia 2018 (10:54)

Samochód osobowy, wyjeżdżający z drogi podporządkowanej, wjechał w tramwaj linii 7; ranne zostały kobieta i dziecko - poinformowały PAP Tramwaje Warszawskie. Wypadek spowodował utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii: 7, 13 i 28, które do odwołania zostały skierowane na objazdy.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Adam Staśkiewicz /East News
zdj. ilustracyjne
/Adam Staśkiewicz /East News

Jak poinformował w rozmowie z PAP Maciej Dutkiewicz z Tramwajów Warszawskich, do wypadku doszło około godziny 9.20 na skrzyżowaniu ul. Kijowskiej z Markowską. Tramwaj po zderzeniu z oplem wypadł z torów. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna oraz trzy ekipy techniczne Tramwajów Warszawskich.

"Samochód, wyjeżdżający z ulicy podporządkowanej, zderzył się z tramwajem linii 7, jadącym w kierunku centrum. Poszkodowani są kobieta oraz dziecko podróżujący samochodem. Obie osoby zostały przewiezione do szpitala. Pasażerowie tramwaju nie są ranni" - powiedział Dutkiewicz.

Reklama

Z informacji, jakie przekazała PAP komenda stołeczna wynika, że ranna w wypadku kobieta jest w ciąży i została przewieziona do szpitala.

Wypadek spowodował utrudnienia w kursowaniu linii: 7, 13 i 28, które do odwołania skierowano na objazdy. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

"Wszystko zależy od tego, kiedy służby techniczne usuną samochód osobowy, później będziemy wstawiali na tory tramwaj" - powiedział Dutkiewicz. Dodał, że pojazd techniczny Tramwajów Warszawskich, który będzie wstawiał tramwaj na tory, jest już na miejscu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubelskie: Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

    Policja bada okoliczności tragicznego wypadku w Bychawie (woj. lubelskie). Motocyklista potrącił tam kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. 64-latka zmarła na miejscu. więcej