Warmińsko-mazurskie: Przed Gietrzwałdem wywróciła się cysterna z mlekiem

Poniedziałek, 6 stycznia (09:16)

Przed Gietrzałdem, przy drodze krajowej nr 16, wywróciła się cysterna z mlekiem. Pojazd jest poza drogą i nie blokuje przejazdu, ale utrudnienia mogą wystąpić, gdy mleko będzie przepompowywane do kolejnego samochodu - poinformował dyżurny punktu GDDKiA w Olsztynie.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /123RF/PICSEL
Zdj. ilustracyjne
/123RF/PICSEL

Przewożąca mleko cysterna wywróciła się na trasie z Gietrzwałdu do Olsztyna. Pojazd jest poza drogą i nie blokuje przejazdu. Jednak przed podniesieniem cysterny trzeba będzie przepompować znajdujące się w niej mleko.

Według dyżurnego Punktu Informacji Drogowej GDDKiA w Olsztynie przepompowywanie mleka jest już organizowane; prawdopodobnie w najbliższym czasie na miejscu zdarzenia pojawi się kolejna ciężarówka, do której mleko będzie przepompowane. Następnie przewrócony pojazd będzie stawiany na koła. Podczas tych czynności okresowo mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, służby drogowe apelują o ostrożność.

Reklama

Według GDDKiA w poniedziałek rano wszystkie drogi krajowe w woj. warmińsko-mazurskim są w dobrym stanie. Rano pracowały solarki i piaskarki, ponieważ miejscami było ślisko - m.in. w okolicach Orzysza na Mazurach.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubelskie: Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

    Policja bada okoliczności tragicznego wypadku w Bychawie (woj. lubelskie). Motocyklista potrącił tam kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. 64-latka zmarła na miejscu. więcej