Warmińsko-mazurskie: Poważny wypadek na obwodnicy Olecka. Zginęły cztery osoby

Niedziela, 13 września (10:58)
Aktualizacja: Niedziela, 13 września (16:10)

Obwodnica Olecka została odblokowana po wypadku, w którym zginęły cztery osoby. Oficer prasowa policji poinformowała, że ofiary miały ok. 70 lat, pochodziły z powiatu sejneńskiego.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

W niedzielę, 13 września, rano na obwodnicy Olecka zderzyły się jadąca obwodnicą kia, która kierował 42-latek i fiat, który chciał się włączyć do jazdy obwodnicą. Zderzenie było tak silne, że wszyscy podróżujący fiatem - cztery osoby w wieku ok. 70 lat z powiatu sejneńskiego - zginęły na miejscu.

- Kierowca pojazdu kia był trzeźwy. Ani jemu, ani jego 70-letniej pasażerce nie stało się nic poważnego - poinformowała oficer prasowa policji w Olecku Justyna Sznel.

Reklama

Według policji przyczyną tragedii było to, że fiat nie ustąpił pierwszeństwa kii. Sznel przyznawała wcześniej, że miejsce wypadku jest tzw. czarnym punktem, w przeszłości dochodziło tam do tragicznych zdarzeń. Internauci w lokalnych serwisach piszą, że w miejscu wypadku widoczność jest ograniczona m.in. przez ekrany dźwiękochłonne.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Warszawa: Pociąg potrącił dwóch mężczyzn

    Pomiędzy Warszawą Wschodnią a Warszawą Rembertów pociąg Kolei Mazowieckich potrącił dwóch mężczyzn - poinformował w czwartek 17 września nadkom. Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.... więcej