Warmińsko-mazurskie: Pięciolatek potrącony na przejściu dla pieszych

Poniedziałek, 9 lipca (19:42)

Pięcioletni chłopiec, który przejeżdżał hulajnogą przez przejście dla pieszych w Drygałach na Mazurach, został potrącony przez samochód - poinformowała warmińsko-mazurska policja. Dziecko z obrażeniami głowy i nogi przetransportowano śmigłowcem do szpitala.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Adam Staśkiewicz /East News
zdj. ilustracyjne
/Adam Staśkiewicz /East News

Jak powiedziała kom. Anna Szypczyńska z komendy powiatowej policji w Piszu, do wypadku doszło w poniedziałek popołudniu w miejscowości Drygały w gminie Biała Piska. Chłopiec przejeżdżający na hulajnodze przez przejście dla pieszych został potrącony przez samochód osobowy.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w czasie gdy doszło do wypadku, rodzice dziecka byli w pobliżu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Reklama

Według policji, poszkodowany chłopiec był po wypadku przytomny. Z podejrzeniem obrażeń głowy i nogi przetransportowano go śmigłowcem do specjalistycznego szpitala dziecięcego w Olsztynie.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Zderzenie z udziałem karetki. Jedna osoba nie żyje

    Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w zderzeniu karetki pogotowia z samochodem osobowym. Do wypadku doszło w piątek na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Kolonia w woj. małopolskim. Jezdnia... więcej