Warmińsko-mazurskie: Pięciolatek potrącony na przejściu dla pieszych

Poniedziałek, 9 lipca 2018 (19:42)

Pięcioletni chłopiec, który przejeżdżał hulajnogą przez przejście dla pieszych w Drygałach na Mazurach, został potrącony przez samochód - poinformowała warmińsko-mazurska policja. Dziecko z obrażeniami głowy i nogi przetransportowano śmigłowcem do szpitala.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Adam Staśkiewicz /East News
zdj. ilustracyjne
/Adam Staśkiewicz /East News

Jak powiedziała kom. Anna Szypczyńska z komendy powiatowej policji w Piszu, do wypadku doszło w poniedziałek popołudniu w miejscowości Drygały w gminie Biała Piska. Chłopiec przejeżdżający na hulajnodze przez przejście dla pieszych został potrącony przez samochód osobowy.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w czasie gdy doszło do wypadku, rodzice dziecka byli w pobliżu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Reklama

Według policji, poszkodowany chłopiec był po wypadku przytomny. Z podejrzeniem obrażeń głowy i nogi przetransportowano go śmigłowcem do specjalistycznego szpitala dziecięcego w Olsztynie.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Zeznania kierowcy, który przeleciał nad rondem w Rąbieniu

    Przesłuchano kierowcę, który po rodzinnej sprzeczce w wielkanocną niedzielę z dużą prędkością jechał pijany i dosłownie przeleciał nad rondem w Rąbieniu na przedmieściach Łodzi - poinformował... więcej