Warmińsko-mazurskie: 19-latka śmiertelnie potrąciła mężczyznę

Niedziela, 19 lipca (09:28)

Dwie osoby zginęły w dwóch wypadkach, do jakich doszło w niedzielę na drogach Warmii i Mazur. Pod Elblągiem po dachowaniu auta zginęła kierująca samochodem kobieta; w wypadku pod Ornetą zginął mężczyzna potrącony przez nadjeżdżający samochód.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Jak poinformowała w niedzielę warmińsko-mazurska policja, na drodze wojewódzkiej 503 w miejscowości Jagodno koło Elbląga, ford focus kierowany przez kobietę z nieznanej przyczyny zjechał na lewą stronę jezdni i dachował w rowie. Kierująca zginęła na miejscu, a pozostałe dwie pasażerki zostały przewiezione do szpitala.

Reklama

Drugi śmiertelny wypadek wydarzył się koło Ornety, między miejscowościami Mingajny i Krosno. Według wstępnych ustaleń, kierujący prawdopodobnie po kolizji ze zwierzyną leśną zatrzymał samochód, by sprawdzić, na ile auto zostało uszkodzone, i wówczas został potrącony przez nadjeżdżający pojazd, którym kierowała 19-letnia kobieta. Mężczyzna zginął na miejscu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Łódzkie: Śmiertelne potrącenie rowerzysty na DK91

    W wypadku na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Borowiecko zginął rowerzysta. Trasa została zablokowana zarówno w kierunku Radomska, jak i Piotrkowa Trybunalskiego. Wyznaczono objazdy. więcej