W spódnicy i w szpilkach 33-latek uciekał przed policją

Czwartek, 2 października 2014 (13:08)

​Policjanci w Stargardzie Szczecińskim zatrzymali kierowcę, który w szpilkach i damskiej spódnicy uciekał autem przed kontrolą drogową. 33-latek najadł się również piachu, bo nie chciał być zbadany narkotestem.

Zdjęcie

W spódnicy i szpilkach uciekał przed policją /RMF
W spódnicy i szpilkach uciekał przed policją
/RMF

Do  zdarzenia doszło około godziny pierwszej w nocy. Policjanci chcieli zatrzymać auto do kontroli. Byli w kamizelkach odblaskowych, więc z daleko było ich widać. Kierowca chciał uniknąć spotkania z funkcjonariuszami i gwałtownie skręcił w boczną uliczkę. W końcu wjechał w zarośla, zostawił samochód i zaczął uciekać na piechotę.

Po kilkuset metrach policjanci dogonili i zatrzymali 33-latka. Jak się okazało, mężczyzna miał na sobie spódnicę i szpilki. Jak tłumaczył, uciekał przed funkcjonariuszami, ponieważ wstydził się swojego ubioru.

33-latek został przebadany alkomatem. Był trzeźwy, ale zachowywał się agresywnie, więc policjanci chcieli go przebadać narkotestem.

Reklama

Żeby uniknąć kontroli na obecność środków odurzających, mężczyzna najadł się... leżącego obok piachu.

W końcu i tak nie uniknął kontroli - do badań pobrano mu krew.

Teraz odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, a jeżeli badania potwierdzą, że kierował po zażyciu narkotyków, dodatkowo grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

-----


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Starachowice: Auto uderzyło w latarnię. Dziewięciolatek w szpitalu

    W środę (20 maja) w Starachowicach doszło do groźnego wypadku. Samochód marki bmw najpierw uderzyło w latarnię, a następnie w bok drugiego pojazdu. Poszkodowany w zdarzeniu został podróżujący bmw... więcej