W niedzielę utrudnienia na drodze krajowej nr 28 w Sanoku

Piątek, 6 września 2013 (10:49)

W niedzielę kierowcy, którzy będą jechać przez Sanok (woj. podkarpackie) drogą krajową nr 28 muszą przygotować się na utrudnienia. Zamknięty zostanie w tym mieście most przez rzekę San; przeprawa będzie remontowana.

Zdjęcie

Kierowcy, którzy będą jechać przez Sanok, muszą przygotować się na utrudnienia /123/RF PICSEL
Kierowcy, którzy będą jechać przez Sanok, muszą przygotować się na utrudnienia
/123/RF PICSEL

Jak poinformował Bartosz Wysocki z oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, most zostanie całkowicie wyłączony z ruchu od północy w nocy z soboty na niedzielę do godz. 18 w niedzielę.

Kierowcy będą zmuszeni korzystać z przygotowanych objazdów. Osoby jadące od strony Sanoka kierowane będą na drogę krajową nr 84 przez Zagórz, Lesko, Ustrzyki Dolne do Krościenka, a następnie na drogę wojewódzką 890 do Kuźminy.

Reklama

Natomiast kierowcy jadący od strony Przemyśla będą w miejscowości Kuźmina kierowani na drogę wojewódzką 890 przez Wojtkową do Krościenka, a następnie na drogę krajową nr 84 przez Ustrzyki Dolne, Lesko, Zagórz do Sanoka.

Wysocki zaznaczył, że objazdy dotyczą tylko pojazdów o masie całkowitej do 15 ton. Kierowcy cięższych samochodów muszą zaplanować podróż inną trasą lub czekać na otwarcie mostu.

Most w Sanoku będzie zamknięty z powodu remontu. W niedzielę montowane będą płyty typu filigran.

Droga krajowa nr 28 biegnie z miejscowości Zator (woj. małopolskie) do przejścia granicznego z Ukraina w Medyce (woj. podkarpackie).

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pomorskie: Motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką

    46-letni motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką. Do wypadku doszło w czwartek 21 maja rano w pobliżu miejscowości Wygoda (woj. pomorskie). Droga krajowa nr 20 jest zablokowana -... więcej