Uwaga kierowcy! Utrudnienia na A4

Wtorek, 1 listopada 2016 (20:19)
Aktualizacja: Wtorek, 1 listopada 2016 (20:50)

Na autostradzie nr 4 na odcinku Chojnów – Jadwisin (woj. dolnośląskie) doszło do zderzenia 4 samochodów osobowych. W wypadku nikt nie został ranny.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Darek Delmanowicz /PAP
Zdj. ilustracyjne
/Darek Delmanowicz /PAP

19:50 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że ruch w kierunku Zgorzelca odbywa się jednym pasem (lewym). Przewidywany czas trwania utrudnienia to około 1,5 godziny.

20:00 Dochodzą informacje o kolejnym wypadku na na wysokości węzła Jadwisin (woj. dolnośląskie), gdzie zderzyły się 2 samochody osobowe. Jezdnia w kierunku Zgorzelca jest zablokowana.

Reklama

20:30 Odblokowano lewy pas ruchu w kierunku Zgorzelca.

20:40 Na A4, na odcinku w. Legnica Wschód - w. Złotoryja, na wysokości węzła Legnica Wschód (woj. dolnośląskie) doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych. Brak informacji o ilości osób rannych. Ruch w kierunku Zgorzelca odbywa się 1 pasem (lewym). Przewidywany czas trwania utrudnienia 2 godziny. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Mazowsze: Poważny wypadek na S8. Zderzenie autokaru i dwóch ciężarówek

    Co najmniej osiem osób zostało rannych w zderzeniu autobusu i dwóch samochodów ciężarowych na trasie S8 niedaleko Niegowa koło Wyszkowa na Mazowszu. Przód autokaru prywatnej firmy przewożącej... więcej