Utrudnienia w ruchu po porannych kolizjach

Wtorek, 3 września 2013 (09:47)

Ważne trasy w województwie śląskim, gdzie we wtorek rano występowały utrudnienia, są już przejezdne - podała śląska policja drogowa. Przyczyną większości kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze - padał deszcz.

Po zderzeniu samochodu osobowego z dźwigiem zablokowana była droga krajowa nr 94 w Sosnowcu. Utrudnienia występowały też na wylotowej trasie z Katowic w kierunku Wisły. Na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Armii Krajowej jeden pas ruchu w kierunku Mikołowa był zablokowany po tym, jak cysterna wbiła się w ogrodzenie. Konieczne było przepompowanie przewożonego przez nią paliwa.

W Dąbrowie Górniczej na zjeździe z drogi krajowej nr 1 na trasę S1 zderzyły się dwie ciężarówki, blokując przejazd. Tam rozlane paliwo trzeba było usunąć z jezdni. Ogromny korek utworzył się też na Al. Murckowskiej w Katowicach po tym, jak na zjeździe na autostradę A-4 star zawisł na barierkach.

Reklama

W Tychach na zjeździe z trasy S1 na drogę krajową nr 1 tir uderzył w trzy samochody osobowe. Poszkodowana została jedna osoba.

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:utrudnienia w ruchu | kolizja | policja

Zobacz również

  • Starachowice: Auto uderzyło w latarnię. Dziewięciolatek w szpitalu

    W środę (20 maja) w Starachowicach doszło do groźnego wypadku. Samochód marki bmw najpierw uderzyło w latarnię, a następnie w bok drugiego pojazdu. Poszkodowany w zdarzeniu został podróżujący bmw... więcej