Tychy: 10-latek potrącony przez trolejbus

Czwartek, 7 lutego 2019 (18:41)

10-letni chłopiec, który wbiegł w czwartek po południu na przejście dla pieszych w Tychach (Śląskie) został potrącony przez trolejbus. Z podejrzeniem złamania obu nóg trafił do szpitala. Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu trolejbusów.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /123RF/PICSEL
Zdj. ilustracyjne
/123RF/PICSEL

"Policjanci badają okoliczności wypadku. Według wstępnych ustaleń dziecko wbiegło na przejście. W związku z nadchodzącymi feriami apelujemy o ostrożność. Pasy to miejsce, gdzie mamy prawo czuć się bezpiecznie, ale zawsze obowiązuje zasada ograniczonego zaufania" - powiedziała PAP oficer prasowy tyskiej policji st. asp. Barbara Kołodziejczyk.  

Jak poinformował PAP dyspozytor Tyskich Linii Trolejbusowych, wypadek spowodował znaczne utrudnienia w ruchu. Co najmniej 4 trolejbusy nie mogą kontynuować jazdy. Pasażerowie tego środka transportu muszą się liczyć z opóźnieniami. 

Reklama


Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pijany 60-latek wjechał samochodem na chodnik i potracił dwóch chłopców

    W sobotę po południu w pow. siedleckim (Mazowieckie) 60-letni kierowca audi wjechał na chodnik i potrącił dwóch chłopców. Mężczyzna był pijany. Dzieci w wieku 7 i 9 lat z obrażeniami ciała trafiły... więcej