Trzy ofiary wypadku pod Grójcem. Paliły się dwa auta osobowe

Wtorek, 3 listopada (11:14)

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek rano na drodze nr 50 w Lasopolu niedaleko Grójca (woj. mazowieckie). W wyniku czołowego zderzenia dwóch aut - dostawczego i osobowego - na miejscu zginęły trzy osoby. Po wypadku samochody zaczęły się palić, pożar ugasiła straż pożarna. Przyczyny zdarzenia bada policja.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/INTERIA.PL

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło na odcinku drogi krajowej nr 50 w Lasopolu, na obwodnicy Chynowa. Ochotnicza Straż Pożarna w Chynowie poinformowała, że zgłoszenie o zderzeniu na szosie dotarło do strażaków o godz. 6:54. W wyniku wypadku ruch na szosie został całkowicie zablokowany.

Na miejscu zginęły dwie osoby jadące suzuki, mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować pasażera, który podróżował Citroenem Berlingo. Jego kierowca został przetransportowany do szpitala - podał portal grojec24.net.

Reklama

Policja wyznaczyła objazdy przez Drwalew i Chynów. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

W akcji ratowniczo-gaśniczej uczestniczyły zastępy pożarników z OSP w Chynowie, Machcinie i Drwalewie oraz PSP w Grójcu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Polsat News

Zobacz również

  • Śląskie: Samochód wbity w drzewo, nie żyje dwuletnie dziecko

    Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne po uderzeniu w przydrożne drzewo samochodu na drodze krajowej nr 46 między Częstochową a Szczekocinami. Według policji śmiertelną ofiarą wypadku jest... więcej