Trudny poranek na drogach: Tragiczny wypadek na A2, korek-gigant na A4

Piątek, 22 grudnia 2017 (08:32)
Aktualizacja: Piątek, 22 grudnia 2017 (13:14)

Trudny, przedświąteczny poranek dla polskich kierowców. Na A2 w Łódzkiem doszło do śmiertelnego wypadku. Niebezpiecznie jest także na wielkopolskim odcinku tej autostrady, gdzie po kolizji są duże utrudnienia w ruchu. 10-kilometrowy zator utworzył się natomiast na dolnośląskim odcinku A4.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Piotr Jędzura /East News
Zdjęcie ilustracyjne
/Piotr Jędzura /East News

Udrożniono już lewy pas autostrady A2 w stronę Warszawy. Odblokowano także lewy pas autostrady A2 w stronę Poznania. Oznacza to, że trasą można już podróżować zarówno w stronę stolicy Wielkopolski, jak i Warszawy. 

Przed godz. 8 na 392. kilometrze autostrady A2 pomiędzy węzłami Łowicz i Skierniewice samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym. Po zderzeniu kierowca samochodu osobowego wyszedł na jezdnię, gdzie został śmiertelnie potrącony przez inny samochód ciężarowy.

Reklama

Po wypadku autostrada A2 była zablokowana w obu kierunkach - Poznania i Warszawy. Wyznaczono objazdy.

Korek-gigant utworzył się też rano na dolnośląskim odcinku A4 przed węzłem Krzywa. Był tam 10-kilometrowy zator. Na trasie za Bolesławcem w kierunku Wrocławia zderzyły się dwa samochody. Kilka kilometrów dalej jeden pas blokowała zepsuta ciężarówka. 

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Łódzkie: Utrudnienia na A1

    Do godz. 16 mogą potrwać utrudnienia w ruchu na autostradzie A1 w Łódzkiem. Na odcinku między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem ruszają prace związane z punktowymi naprawami nawierzchni, która... więcej