Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskiem. Nie żyje 10-latka

Czwartek, 24 sierpnia 2017 (21:09)
Aktualizacja: Czwartek, 24 sierpnia 2017 (21:57)

Dziesięcioletnia dziewczynka zginęła w wypadku drogowym, do którego doszło w czwartek w Drozdowie (woj. zachodniopomorskie) na drodze wojewódzkiej nr 203. W zderzeniu dwóch aut osobowych poszkodowanych zostało łącznie osiem osób, w tym dzieci.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Do wypadku doszło, kiedy osobowy opel, jadący od strony Darłowa, skręcał na skrzyżowaniu w lewo - powiedział aspirant sztabowy Piotr Trojnar z Policji w Sławnie. Uderzył w niego nadjeżdżający od strony Ustki osobowy audi. Oba samochody po zderzeniu znalazły się na poboczu.

W wypadku zginęła dziesięcioletnia dziewczynka, która podróżowała w audi. Oprócz niej w pojeździe było troje innych dzieci i dwoje dorosłych. Z kolei oplem podróżowały dwie osoby dorosłe.

Reklama

Trojnar powiedział, że nie są jeszcze znane przyczyny wypadku, a policjanci prowadzą czynności, które mają wyjaśnić, jak do niego doszło.

Poszkodowani w wypadku zostali przewiezieni do okolicznych szpitali. 

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pijany 33-latek wiózł w aucie czworo dzieci. Nie miał prawa jazdy

    Pijany mężczyzna wiózł w samochodzie czworo dzieci. Zatrzymano go w poniedziałek 1 czerwca w okolicy Wejherowa na Pomorzu. 33-latek miał półtora promila alkoholu w organizmie. więcej