Tragiczny wypadek w Warszawie. 55-latek zmarł

Piątek, 1 lutego 2019 (13:10)

Na skrzyżowaniu ulic Patriotów i Szafirowej w dzielnicy Wawer samochód potrącił 55-latka. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł. Na miejscu jest policja i prokurator. Ulica jest zamknięta, zorganizowane zostały objazdy.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /INTERIA.PL
Zdj. ilustracyjne
/INTERIA.PL

Do zdarzenia doszło przed godz. 11 na skrzyżowaniu ulic Patriotów i Szafirowej, w rejonie przejścia dla pieszych. "Kierujący samochodem marki jeep, 84-letni mężczyzna śmiertelnie potrącił 55-latka. Została podjęta reanimacja poszkodowanego. Niestety nie udało się go uratować" - powiedziała PAP Małgorzata Wersocka z komendy stołecznej policji.

Ulica Patriotów jest zamknięta w obu kierunkach. Policja zorganizowała objazdy. Jak informuje ZTM, występują utrudnienia dla linii 115, 142, 161, 521. Autobusy w obu kierunkach skierowane zostały na trasy: Przewodowa - Mozaikowa - Bysławska.

Reklama

Na miejscu policja i prokurator ustalają przyczyny wypadku.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Karambol na zakopiance. Droga zablokowana

    W miejscowości Jawornik na drodze krajowej S7 czyli popularnej Zakopiance doszło w czwartek rano do zderzenia czterech samochodów. Zablokowane są dwa pasy w kierunku Krakowa i jeden pas w kierunku... więcej