Tragiczny wypadek w Ustroniu. Zginęła kobieta

Piątek, 3 stycznia 2014 (12:11)

Do tragicznego wypadku doszło nocą w Ustroniu (woj. śląskie). Na jezdni zginęła tam 64-letnia kobieta, potrącona przez samochód. Policja bada okoliczności wypadku.

Zdjęcie

Tragiczny wypadek w Ustroniu. Zginęła kobieta /Policja
Tragiczny wypadek w Ustroniu. Zginęła kobieta
/Policja

Do wypadku doszło około 3.30 w rejonie skrzyżowania ulic Katowickiej z Graniczną w Ustroniu. 55-letni mieszkaniec woj. dolnośląskiego kierując audi potrącił znajdującą się na jezdni kobietę. Zginęła na miejscu.

Kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Policjanci zwrócili się o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety. Ustalono, że ofiara wypadku to 64-letnia mieszkanka Ustronia.

Reklama

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku i apeluje do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na ten temat. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200, (33) 8516281 lub bezpłatny nr alarmowy 997.

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Lubelskie: 10-latek wjechał hulajnogą pod auto

    10-letni chłopiec, jadąc na hulajnodze elektrycznej, zderzył się w piątek (10 lipca) z samochodem osobowym na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Wola Osowińska (woj. lubelskie). Po przewiezieniu do... więcej