Tragiczny wypadek w Tychach. Nie żyją dwie osoby

Sobota, 23 września 2017 (13:15)

Dwie osoby zginęły w wypadku drogowym, do którego doszło w sobotę w Tychach. Na al. Bielskiej zderzyły się mercedes sprinter i seat ibiza. Na miejscu zginął 61-latek, a 40-latek po przewiezieniu do szpitala - podała tyska policja.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 66-letni kierujący mercedesem sprinterem jadąc lewym pasem, z nieznanych dotąd przyczyn, zderzył się z jadącym w tym samym kierunku i na tym samym pasie seatem ibizą, którym podróżowało trzech mężczyzn.

Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie, którego pracownicy udzielali pomocy poszkodowanym. Na miejscu zmarł jeden z poszkodowanych - 61-latek. Inny ranny, 40-latek, zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Reklama

Kierujący samochodami, które uczestniczyły w wypadku byli trzeźwi, nic im się nie stało. 66-letni kierowca mercedesa został zatrzymany, jest w dyspozycji policjantów do wyjaśnienia sprawy. Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz kierowali ruchem.

Prokurator zarządził sekcję zwłok, a pojazdy zostały zabezpieczone do dalszych badań. Okoliczności wypadku policja będzie wyjaśniała pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Krzysztof Konopka

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Mazowieckie: W zderzeniu czołowym zginęło dwoje dzieci

    Dwoje dzieci zginęło w wypadku, do którego doszło w sobotę rano w województwie mazowieckim. W powiecie łosickim czołowo zderzył się seat z samochodem ciężarowym. Trzy osoby dorosłe zostały ranne. więcej