Tragiczny wypadek w Świętokrzyskiem. Zginęła kobieta

Niedziela, 23 grudnia 2018 (12:48)
Aktualizacja: Niedziela, 23 grudnia 2018 (14:55)

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 74 w Piórkowie (Świętokrzyskie). Trasa jest zablokowana, wyznaczono objazdy - poinformowała w niedzielę Agata Frejlich z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Adam Staśkiewicz /East News
zdj. ilustracyjne
/Adam Staśkiewicz /East News

Do wypadku doszło po godz. 10.00. 

"Ze wstępnych informacji wynika, że prawdopodobnie kierujący oplem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z jadącym drogą krajową matizem. W wyniku tego zdarzenia ucierpiały osoby poruszające się matizem - mężczyzna i dziecko zostali przewiezieni do szpitala, natomiast mimo długiej reanimacji pasażerki, niestety jej życia nie udało się uratować" - przekazała PAP Agata Frejlich z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.

Reklama

Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana, policja wyznaczyła objazdy przez Ostrowiec Świętokrzyski oraz Staszów.

Przed godz. 15.00 dyżurny z Punktu Informacji Drogowej kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował PAP, że droga została odblokowana.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek na A1. Sprawcy zbiegli, szuka ich policja

    Policja poszukuje dwóch mężczyzn podróżujących audi, które w czwartek rano (2 lipca) spowodowali wypadek na autostradzie A1 w okolicach Łodzi. Śmierć na miejscu poniósł 50-letni mieszkaniec Łodzi.... więcej