Tragiczny wypadek w Śmiadowie. Nie żyją trzy osoby

Czwartek, 13 kwietnia 2017 (18:45)
Aktualizacja: Czwartek, 13 kwietnia 2017 (23:58)

Trzy osoby, w tym dwoje dzieci zginęły w zderzeniu czołowym samochodu osobowego z ciężarowym, do którego doszło w czwartek na drodze krajowej nr 20 niedaleko miejscowości Śmiadowo (zachodniopomorskie).

Zdjęcie

Zginęły trzy osoby /Marcin Bielecki /PAP
Zginęły trzy osoby
/Marcin Bielecki /PAP

Trasa była przez kilka godzin zablokowana. O przywróceniu ruchu poinformował w czwartek w nocy dyżurny punktu informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie. Przez kilka godzin ruch odbywał się objazdami przez miejscowości Łubowo i Krągi.

W czołowym zderzeniu samochodowego osobowego i ciężarówki zginął 76-letni kierowca auta osobowego i dwoje dzieci - dziesięcioletni chłopiec oraz dwunastoletnia dziewczynka.

Reklama

Z informacji szczecineckiej policji wynika, że kierowca samochodu osobowego, jadący od strony Czaplinka na łuku drogi wjechał na pobocze, po czym stracił panowanie nad pojazdem. Auto wjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Utrudnienia na DK 2 po zderzeniu ciężarówek

    Utrudnienia na drodze krajowej nr 2 na wysokości Jagodnego w powiecie siedleckim potrwają jeszcze około 2-3 godzin. Po południu zderzyły się tam dwie ciężarówki, jedna z nich przewoziła gaz LPG. więcej