Tragiczny wypadek w Sidorach

Czwartek, 3 stycznia 2013 (10:38)

W wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Jeleniewo, zginął 33-letni kierowca audi i podróżujący z nim 49-latek. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

Zdjęcie

Tragiczny wypadek /KWP Białystok
Tragiczny wypadek
/KWP Białystok

Wczoraj około godziny 18.30 dyżurny suwalskiej Policji powiadomiony został o tragicznym w skutkach wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Sidory w gminie Jeleniewo.

Zaalarmowani policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 33-letni kierowca audi w pewnym momencie z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na lewe pobocze, gdzie uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia kierujący oraz podróżujący z nim 49-letni pasażer zginęli na miejscu.

Reklama

Jak doszło do wypadku i jakie były jego szczegółowe okoliczności ustalają teraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek | tragedia

Zobacz również

  • Wypadek na A2 w stronę Warszawy. Koń wbiegł na jezdnię i połamał nogi

    Policja odblokowała odcinek A2 od węzła Modła do węzła Konin Wschód w kierunku Warszawy. Trasa przez kilkadziesiąt minut była zablokowana z powodu konia leżącego na jezdni. więcej