Tragiczny wypadek w Mikułowicach

Czwartek, 29 listopada 2012 (17:56)

Po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym zablokowana została droga krajowa nr 73 Kielce-Tarnów w Mikułowicach (woj. świętokrzyskie). Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Busku Zdroju.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący daewoo espero wyprzedzał kolumnę pojazdów. Wtedy doszło do wypadku - powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Busku Zdroju, mł. asp. Marcin Ciszek.

Jak dodał, na miejscu pracują policjanci, którzy starają się odtworzyć dokładny przebieg zdarzenia.

Reklama

W związku z wypadkiem najpoważniejsze utrudnienia mają kierowcy ciężarówek jadący od strony Kielc, którzy muszą czekać na odblokowanie drogi. Samochody osobowe jadące z tego samego kierunku są kierowane na objazd przez Elżbiecin.

Mniejsze trudności napotkają podróżujący od strony Tarnowa. Zarówno samochody osobowe jak i ciężarowe kierowane są na objazd przez Busko Zdrój i Pińczów.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubelskie: Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

    Policja bada okoliczności tragicznego wypadku w Bychawie (woj. lubelskie). Motocyklista potrącił tam kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. 64-latka zmarła na miejscu. więcej