Tragiczny wypadek w ​Małopolsce. Dwie osoby nie żyją, trzy są w szpitalu

Piątek, 28 grudnia 2018 (12:52)
Aktualizacja: Piątek, 28 grudnia 2018 (13:40)

Na drodze krajowej nr 7 w Książu Wielkim (woj. małopolskie) zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zginęły, trzy są w szpitalu, z czego jedna w stanie ciężkim. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane.

Na dk nr 7 na odcinku Miechów - Jędrzejów w Książu Wielkim (woj. małopolskie) zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak poinformował PAP oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Miechowie asp. sztabowy Marcin Jamroży, z nieustalonych dotąd przyczyn kierujący hondą civic jadący w kierunku Kielc zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem golfem. Kierowca i pasażer hondy civic zginęli na miejscu. Kierowca golfa i dwie podróżujące z nim osoby zostały przewiezione do szpitala w Miechowie. Jedna z nich jest w stanie ciężkim.

Reklama

Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Na miejscu pracuje policja i prokurator.

Ruch w kierunku Kielc odbywa się normalnie. Zablokowany jest pas w kierunku Krakowa, ale obok znajduje się parking, przez który poprowadzony jest objazd. Ruch odbywa się płynnie; nie tworzą się korki. Przewidywany czas utrudnień wynosi ok. trzech godzin.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek na A1. Sprawcy zbiegli, szuka ich policja

    Policja poszukuje dwóch mężczyzn podróżujących audi, które w czwartek rano (2 lipca) spowodowali wypadek na autostradzie A1 w okolicach Łodzi. Śmierć na miejscu poniósł 50-letni mieszkaniec Łodzi.... więcej