Tragiczny wypadek w Lubuskiem. Nie żyje kierowca i pasażerka

Poniedziałek, 21 stycznia 2019 (12:55)

Dwie osoby zginęły w zderzeniu osobowej dacii z samochodem ciężarowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 31 w pobliżu wsi Owczary w gminie Górzyca (woj. lubuskie). W związku z wypadkiem droga jest zablokowana - poinformowała Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Adam Staśkiewicz /East News
Zdj. ilustracyjne
/Adam Staśkiewicz /East News

Do tragedii doszło w poniedziałek przed południem. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca dacii z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z nadjeżdżającą ciężarówką.

"Na miejscu zginęli kierowca i pasażerka dacii. Kierowcy tira nic się nie stało. Był trzeźwy. Trwają oględziny pod nadzorem prokuratora" - powiedziała PAP Jankowska.

Reklama

Na tym odcinku trasa nr 31 łączy Kostrzyn nad Odrą ze Słubicami. Służby drogowe przewidują, że w związku z wypadkiem może ona być zablokowana przez kilka godzin. Policja kieruje ruch na objazdy lokalnym drogami.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Podlaskie: Czołowe zderzenie z ciężarówką. Jedna ofiara

    Jedna osoba zginęła w wypadku auta osobowego z ciężarowym w sobotę po południu na drodze krajowej nr 61, na odcinku Łomża-Stawiski – podała podlaska policja. Droga jest zablokowana. Zorganizowano... więcej