Tragiczny wypadek w Łódzkiem. Tir zmiażdżył osobówkę

Niedziela, 9 września 2018 (13:33)

Jedna osoba zginęła w wypadku do jakiego doszło w niedzielę na autostradzie A2 w kierunku na Poznań w woj. łódzkim. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy.

Rzeczniczka policji w Łódzkiem Joanna Kącka poinformowała PAP, że do zdarzenia doszło w miejscowość Sędów (pow. zgierski). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letnia kobieta, kierująca toyotą podczas wyprzedzania ciągu pojazdów zderzyła się z jadącym w tym samym kierunku tirem. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Droga jest całkowicie zablokowana.

Reklama

Jak informują drogowcy, w związku z wypadkiem na węźle Stryków zamknięty został przejazd z Warszawy na Poznań oraz zamknięty wjazd z ronda w Sosnowcu (od Łodzi) dla kierunku na Poznań.

Pojazdy które znajdują się na zamkniętym odcinku A2 są zawracane za punktem poboru opłat. Policja kieruje ruch w kierunku na Poznań na węźle Stryków na DK 14 i 71 i następnie DK 72 do m. Poddębice celem dojazdu do węzła Wartkowice drogą DW 703.  

Utrudnienia mogą potrwać ok. trzech godzin

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Świętokrzyskie: Śmiertelne potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

    Do śmiertelnego potrącenia kobiety przechodzącej na przejściu dla pieszych doszło w piątek rano w miejscowości Morzywół (Świętokrzyskie) na drodze wojewódzkiej nr 728 - poinformował PAP oficer... więcej