Tragiczny wypadek w Łodzi. Nie żyje 8-latka

Czwartek, 12 kwietnia 2018 (19:48)

Ośmioletnia dziewczynka została śmiertelnie potrącona przez tramwaj na przejściu dla pieszych w Łodzi. Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek po godz. 17. Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności zdarzenia.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Jak poinformowała PAP asp. Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łodzi do wypadku doszło na przejściu dla pieszych na ul. Kopcińskiego przy skrzyżowaniu z ul. Nawrot.

"Jak ustalili pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci, ok. 8-letnia dziewczynka przechodząc przez zachodnią jezdnię ul. Kopcińskiego, weszła na pas rozdzielający jezdnie, gdzie została potrącona przez tramwaj linii nr. 4 kierowany przez 40-letniego motorniczego, który był trzeźwy. Dziecko poniosło śmierć na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia" - powiedziała Boratyńska.

Reklama

Dodała, że zabezpieczony został monitoring; policja liczy też na pomoc świadków wypadku. Ruch tramwajów na ul. Kopcińskiego jest wstrzymany. Utrudnienia występują też na drodze dla samochodów. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubelskie: Samochód dachował. Nie żyje 40-latek

    40-letni kierowca volkswagena golfa zginął w sobotę, gdy jego auto wpadło do rowu i dachowało na lokalnej drodze w pobliżu Radzynia Podlaskiego (Lubelskie). Okoliczności wypadku są wyjaśniane –... więcej