Tragiczny wypadek w Jesionowie. Zginęło niemowlę

Piątek, 18 października 2019 (13:53)

Siedmiomiesięczne niemowlę zginęło w wypadku drogowym, do którego doszło w piątek w Jesionowie (woj. warmińsko-mazurskie) - podała policja. Samochód, którym kierowała matka dziecka, uderzył czołowo w drzewo.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
zdj. ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Jak poinformowała kom. Izabela Niedźwiedzka-Pardela z warmińsko-mazurskiej policji, tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się w piątek przed południem na lokalnej drodze koło miejscowości Jesionowo w gminie Pieniężno.

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca volkswagenem passatem na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn uderzyła w drzewo. Podróżujące z nią siedmiomiesięczne dziecko, pomimo udzielonej pomocy, zmarło" - powiedziała.

Reklama

Według policji dziecko podróżowało w foteliku. Kierująca autem 22-letnia kobieta trafiła do szpitala. Po wypadku droga jest zablokowana, policja organizuje objazdy. 

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Karambol na zakopiance. Droga zablokowana

    W miejscowości Jawornik na drodze krajowej S7 czyli popularnej Zakopiance doszło w czwartek rano do zderzenia czterech samochodów. Zablokowane są dwa pasy w kierunku Krakowa i jeden pas w kierunku... więcej