Tragiczny wypadek pod Piotrkowem Tryb. Nie żyją kobieta i miesięczne niemowlę

Piątek, 25 grudnia 2020 (17:21)

Tragiczny wypadek samochodowy w bożonarodzeniowe popołudnie - nie żyją kobieta i miesięczne dziecko. Do zdarzenia doszło w Nowej Wsi w powiecie piotrkowskim (Łódzkie). Samochód zderzył się z dzikiem, a następnie uderzył w drzewo.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Gerard /Reporter
Zdj. ilustracyjne
/Gerard /Reporter

Do tragicznego wypadku doszło w piątek 25 grudnia po godzinie 15 w miejscowości Nowa Wieś w gminie Sulejów w pow. piotrkowskim na drodze lokalnej między Kołem a Przygłowem - przekazał rzecznik prasowy łódzkiej straży pożarnej mł. brygadier Jędrzej Pawlak.

Według wstępnych ustaleń przed jadącą drogą toyotę corollę wbiegł nagle dzik, w którego uderzył samochód osobowy prowadzony przez 25-letniego mężczyznę. Następnie auto uderzyło w drzewo, w wyniku czego pojazd rozerwał się na dwie części.

Reklama

Jak przekazał rzecznik łódzkich strażaków, śmierć na miejscu poniosła podróżująca toyotą kobieta oraz miesięczne dziecko. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Bełchatowie.

Na miejscu pracują służby, w tym cztery zastępy strażaków. Na trasie między Przygłowem i Kołem mogą występować utrudnienia, policja kieruje objazdem przez Bartkowice.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Pociąg uderzył w samochód. Auto wyrzuciło do rowu

    Wypadek na przejeździe kolejowym w Poroninie (Małopolskie). We wtorek rano pociąg osobowy relacji Gdynia–Zakopane uderzył w samochód osobowy. Siła uderzenia była tak duża, że auto wpadło do rowu.... więcej