Tragiczny wypadek pod Karlinem. Kierowca zmarł na zawał

Czwartek, 1 listopada 2012 (13:44)

Jedna osoba nie żyje, a pięć kolejnych zostało rannych - to bilans wypadku, do jakiego doszło w czwartek rano na drodze krajowej nr 6 Szczecin - Gdańsk w okolicy Karlina (woj. zachodniopomorskie). Droga w tym miejscu jest już przejezdna.

Zdjęcie

/fot. T. Radzik /Agencja SE/East News
/fot. T. Radzik
/Agencja SE/East News
Do wypadku doszło przed godziną 10. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 6 i drogi wojewódzkiej nr 163 Kołobrzeg - Wałcz zderzyły się dwa osobowe samochody - citroen i mercedes.

Jak poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie sierż. sztab. Grzegorz Grzyb z ustaleń wynika, że kierujący citroenem wyjeżdżając z drogi wojewódzkiej wymusił pierwszeństwo na jadącym drogą krajową mercedesie, w wyniku czego doszło do bocznego zderzenia.

Reklama

Kierujący citroenem 76-letni mężczyzna zmarł na zawał. W szpitalu nadal przebywają cztery osoby poszkodowane w wypadku; piąta z nich już go opuściła.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Warszawa: Przejechał policjantce po nodze. Miał trzy promile we krwi

    We wtorek wieczorem (26 maja) policjanci zatrzymali w Warszawie mężczyznę, który próbował uniknąć kontroli drogowej i przejechał policjantce po nodze. Uszkodził też radiowóz. mężczyzna miał w... więcej