Tragiczny wypadek na zakopiance

Poniedziałek, 5 sierpnia 2013 (12:48)

Jedna osoba zginęła, a trzy kolejne zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek przed południem w Białym Dunajcu. W wyniku wypadku zakopianka była zablokowana, ruch odbywał się objazdem, obecnie został przywrócony - poinformowała zakopiańska policja.

Zdjęcie

Samochód osobowy wjechał wprost pod śmieciarkę /Michał Adamowski /Reporter
Samochód osobowy wjechał wprost pod śmieciarkę
/Michał Adamowski /Reporter

Według wstępnych ustaleń kierujący osobowym citroenem 57-letni mieszkaniec Murzasichla, jadąc ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Miłośników Podhala, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu ciężarowemu mercedesowi do przewozu śmieci, w następstwie czego doszło do zderzenia.

W wyniku wypadku pasażer samochodu osobowego zginął na miejscu, a trzy osoby zostały ranne. Po wypadku "zakopianka" była zablokowana, policja zorganizowała objazdy.

Reklama

- Obecnie samochody zostały usunięte z drogi i ruch w kierunku od Zakopanego odbywa się normalnie. Pewne utrudnienia występują w kierunku do Zakopanego, ponieważ z powodu wzmożonego ruchu utworzył się korek - powiedział  rzecznik zakopiańskiej policji podinsp. Kazimierz Pietruch.

Przyczyny wypadku ustali policja.

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Zeznania kierowcy, który przeleciał nad rondem w Rąbieniu

    Przesłuchano kierowcę, który po rodzinnej sprzeczce w wielkanocną niedzielę z dużą prędkością jechał pijany i dosłownie przeleciał nad rondem w Rąbieniu na przedmieściach Łodzi - poinformował... więcej