Tragiczny wypadek na trasie Kielce - Ostrowiec Świętokrzyski

Piątek, 18 stycznia 2013 (17:59)

Droga wojewódzka nr 753 z Kielc do Ostrowca Świętokrzyskiego jest całkowicie zablokowana po wypadku, w którym zginęły dwie osoby. Ruch prowadzony jest objazdami.

Do wypadku doszło między miejscowościami Nowa Słupia i Bartoszowiny. Samochód terenowy zderzył się czołowo z osobowym oplem. Na miejscu zginęli kierowca i pasażerka samochodu osobowego. Ranne są dwie osoby, które jechały autem terenowym.


- Droga jest nieprzejezdna, na miejscu działają policja i straż pożarna. Wprowadziliśmy objazdy - w Woli Jachowej i Nowej Słupi ruch kierowany jest na Łagów - poinformował podkom. Kamil Tokarski z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji. 

Reklama

Droga wojewódzka nr 753 jest jedną z tras dojazdowych z Kielc do drogi krajowej nr 9 z Radomia do granicy ze Słowacją w Barwinku. Utrudnienia potrwają co najmniej 3 godziny.


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Lubelskie: 10-latek wjechał hulajnogą pod auto

    10-letni chłopiec, jadąc na hulajnodze elektrycznej, zderzył się w piątek (10 lipca) z samochodem osobowym na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Wola Osowińska (woj. lubelskie). Po przewiezieniu do... więcej