Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Dwaj kierowcy nie żyją, cztery osoby są ranne

Środa, 27 listopada 2019 (11:52)

Dwaj młodzi mężczyźni - jeden miał 20, a drugi 22 lata – zginęli w wypadku, do którego doszło w Sobiecinie niedaleko Jarosławia na Podkarpaciu. Cztery inne osoby są ranne.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Kamil Krukiewicz /Reporter
zdj. ilustracyjne
/Kamil Krukiewicz /Reporter

Tragedia rozegrała się we wtorek późnym wieczorem na prostym odcinku drogi. Z ustaleń policji wynika, że opel astra, którym jechało pięć osób, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z volkswagenem polo. Obydwa samochody zostały całkowicie zmiażdżone, a ofiary, które nimi podróżowały - uwięzione. Strażacy musieli rozcinać karoserię, żeby się do nich dostać.

Kierowców nie udało się jednak uratować. Prowadzący opla miał 20 lat, natomiast 22-latek, który kierował volkswagenem zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Reklama

Ranni pasażerowie opla są w wieku od 18 do 21 lat. Przebywają w szpitalach w Jarosławiu i Przemyślu. Dwójka z nich, jak przekazali strażacy jeszcze na miejscu wypadku, znajdowała się w stanie ciężkim, pozostali mieli obrażenia, które nie zagrażały ich życiu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pomorskie: Motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką

    46-letni motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką. Do wypadku doszło w czwartek 21 maja rano w pobliżu miejscowości Wygoda (woj. pomorskie). Droga krajowa nr 20 jest zablokowana -... więcej