Tragiczny wypadek na DK 92. Zginęła jedna osoba

Niedziela, 14 kwietnia 2019 (21:49)

Jedna osoba zginęła, a druga została ranna w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Patoki (woj. łódzkie). Pomiędzy Łowiczem a Sochaczewem wyznaczono objazd.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Jak podał dyżurny Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, po godz. 20 w niedzielę doszło do wypadku w miejscowości Patoki. Samochód osobowy dachował; w wypadku zginęła jedna podróżująca nim osoba, druga z obrażeniami została zabrana przez pogotowie.

Na miejscu pracują służby, m.in. dwie jednostki straży pożarnej. Droga krajowa nr 92 jest całkowicie zablokowana na pomiędzy Łowiczem i Sochaczewem.

Reklama

Policja kieruje ruch objazdem przez Łowicz, drogę krajową nr 70 do węzła w Skierniewicach na autostradę A2 do węzła Wiskitki i na drogę nr 50 do Sochaczewa. Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

Przewiduje się, że utrudnienie potrwa co najmniej trzy godziny.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubelskie: Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

    Policja bada okoliczności tragicznego wypadku w Bychawie (woj. lubelskie). Motocyklista potrącił tam kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. 64-latka zmarła na miejscu. więcej