Tragiczny wypadek na DK 91. Nie żyją dwie osoby

Poniedziałek, 8 stycznia 2018 (18:54)

Dwie osoby zginęły w wypadku w Nowych Marzach w powiecie świeckim (Kujawsko-pomorskie) na drodze krajowej nr 91. Trasa łącząca Toruń z Gdańskiem jest zablokowana.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Łukasz Grudniewski /East News
Zdj. ilustracyjne
/Łukasz Grudniewski /East News

W wypadku zginęły dwie osoby podróżujące samochodem nauki jazdy, który zderzył się z samochodem ciężarowym. Trzecia osoba podróżująca samochodem osobowym jest w stanie ciężkim.

"Na miejscu działa pięć zastępów straży pożarnej. Droga jest zablokowana" - powiedział PAP dyżurny operacyjny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Reklama

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że samochód nauki jazdy toyota yaris zjechała na łuku drogi na przeciwległy pas i zderzyła się z samochodem ciężarowym.

"Z ostatnich informacji, które otrzymałem wynika, że trzeci poszkodowany znajdował się w stanie krytycznym i był reanimowany na miejscu. Policjanci wykonają w miejscu wypadku czynności procesowe pod nadzorem prokuratora" - powiedział PAP asp. szt. Marek Rydzewski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

DK 91 może być zablokowana przez najbliższe kilka godzin.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Mazowieckie: Zablokowana S8 po zderzeniu ośmiu aut

    Zablokowana S8 w miejscowości Głuchy (Mazowieckie) w kierunku Warszawy po zderzeniu ośmiu aut - poinformował w czwartek dyżurny punktu informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i... więcej