Tragiczny wypadek na A1. Nie żyje kierowca i dziecko

Sobota, 30 września 2017 (13:34)
Aktualizacja: Sobota, 30 września 2017 (14:25)

Przejezdna jest już autostrada A1 w kierunku Gdańska między węzłami Kutno Północ i Kowal – poinformowała w sobotę ok. godz. 16.30 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA). W okolicach Kutna (Łódzkie) doszło do wypadku, w którym zginęły dwie osoby, w tym dziecko.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Trasa w stronę Gdańska była zablokowana przez kilka godzin. Wypadek miał miejsce w sobotę przed południem na 243 km autostrady A1 w okolicach miejscowości Strzelce w okolicach Kutna (woj. łódzkie).

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem peugeot 42-letni mężczyzna z nieustalonych do tej pory przyczyn uderzył w tył stojącego na prawym pasie samochodu ciężarowego, który zabezpieczał pracowników malujących na drodze pasy. Na miejscu śmierć poniosły dwie osoby - kierujący peugeotem i podróżujące z nim dziecko" - podała PAP p.o. oficera prasowego KPP w Kutnie st.asp. Edyta Machnik.

Reklama

Ranny został kierowca samochodu służby drogowej. Został on przetransportowany do szpitala. Przyczyny wypadku badają policjanci pod nadzorem prokuratora.

autor: Bartłomiej Pawlak

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Śmiertelny wypadek na zakopiance

    - Po śmiertelnym wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 7, czyli popularnej zakopiance, w okolicy miejscowości Krzeczów, droga jest już przejezdna - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg... więcej