Tragiczny wypadek koło Radomska. Zginęły cztery osoby

Czwartek, 3 października 2019 (15:09)
Aktualizacja: Czwartek, 3 października 2019 (15:35)

Cztery osoby zginęły w wypadku, do którego doszło około godziny 14 na drodze krajowej numer 91 w Borkach (Łódzkie). Trasa na odcinku pomiędzy Radomskiem i Częstochową jest całkowicie zablokowana.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Jak powiedział nadkom. Włodzimierz Czapla, do tragicznego wypadku doszło tuż przed godz. 14 na 68. kilometrze drogi krajowej nr 91 w miejscowości Borki.   

"Z nieustalonych przyczyn kierowca busa marki citroen jumper, jadącego w kierunku Radomska, zjechał na lewy pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka fiatem uno. Podróżowały nim cztery osoby, które poniosły śmierć na miejscu" - zrelacjonował.   

Reklama

Ofiary to jedna kobieta i trzech mężczyzn. Nie wszyscy mieli przy sobie dokumenty, dlatego wciąż trwa ich identyfikacja. W wypadku lekkie obrażenia odniosły także dwie osoby podróżujące busem. Jak ustalono, kierowca jumpera był trzeźwy.    

Jacek Plisiecki z Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podał, że utrudnienia na drodze numer 91 mogą potrwać jeszcze co najmniej trzy godziny. 

W kierunku Radomska zaleca się wybranie zjazdu w Kłomnicach (woj. śląskie) przez Wikłów i Szczepocice Rządowe. W kierunku Częstochowy należy kierować się w Radomsku na zjazd na drogę wojewódzką nr 784 do miejscowości Gidle i dalej przez Garnek, Karczewice, Pacierzów do Kłomnic.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Karambol na zakopiance. Droga zablokowana

    W miejscowości Jawornik na drodze krajowej S7 czyli popularnej Zakopiance doszło w czwartek rano do zderzenia czterech samochodów. Zablokowane są dwa pasy w kierunku Krakowa i jeden pas w kierunku... więcej