Tragiczny wypadek koło Kielc - zginęła kobieta

Wtorek, 13 listopada 2012 (08:32)

Po śmiertelnym wypadku nieprzejezdne jest jedno pasmo drogi krajowej nr 74 w Mniowie koło Kielc (woj. świętokrzyskie) - poinformował rzecznik świętokrzyskiej policji podkom. Grzegorz Dudek.

- Na miejscu wypadku mimo reanimacji zmarła kobieta prowadząca samochód osobowy, który uderzył w ciężarówkę. Do szpitala w ciężkim stanie przewieziono wiezione przez nią dziecko - powiedział Dudek.

- Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Przyczyną wypadku prawdopodobnie było nie zachowanie ostrożności w gęstej mgle utrudniającej kierowcom jazdę w całym regionie - dodał.

Reklama

Zablokowany jest pas ruchu drogi krajowej nr 74 w kierunku Kielc. Na miejscu policjanci kierują ruchem wahadłowym. Utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 11.

Droga krajowa nr 74 jest łączy Sulejów koło Piotrkowa Trybunalskiego i Kielce z Zamościem oraz przejściem granicznym z Ukrainą w Zosinie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: Śmiertelny wypadek na A4

    Jedna osoba zginęła po tym, jak auto wypadło z trasy na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty (woj. dolnośląskie). Trasa w miejscy wypadku jest nieprzejezdna. więcej