Tragiczny wypadek autobusu PKS

Środa, 11 września 2013 (08:04)
Aktualizacja: Środa, 11 września 2013 (09:59)

Dwie osoby zginęły, a siedem zostało rannych w wyniku zderzenia cysterny z autobusem PKS koło Włocławka. Odcinek drogi krajowej nr 62 był przez kilka godzin zablokowany.

Zdjęcie

W wypadku zginęła jedna osoba /T. Radzik /Agencja SE/East News
W wypadku zginęła jedna osoba
/T. Radzik /Agencja SE/East News

  Jak poinformował Dariusz Politowski ze straży pożarnej we Włocławku, do wypadku doszło w miejscowości Józefowo, niedaleko granic Włocławka. Dwoje rannych zostało natychmiast przetransportowanych do szpitala, a pozostałym pomoc była udzielana na miejscu.  

- Większość pasażerów autobusu stanowili młodzi ludzie, prawdopodobnie młodzież udająca się do szkół. Na miejscu zginął młody mężczyzna - dodał Politowski.

Reklama

Najcięższych obrażeń doznał kierowca autobusu. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że zmarł on krótko po przewiezieniu do szpitala.

Przez kilka godzin ruch w miejscu wypadku był zablokowany, a później przepuszczano pojazdy wahadłowo. Przyczyny i okoliczności zderzenia pojazdów ustala policja.

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek | zabójstwo | ranni | autobus | policja | utrudnienia

Zobacz również

  • Warszawa: Przejechał policjantce po nodze. Miał trzy promile we krwi

    We wtorek wieczorem (26 maja) policjanci zatrzymali w Warszawie mężczyznę, który próbował uniknąć kontroli drogowej i przejechał policjantce po nodze. Uszkodził też radiowóz. mężczyzna miał w... więcej