Tragiczne zderzenie ciężarówek. Droga zamknięta do czwartku

Środa, 15 maja 2013 (18:09)

Do czwartku będzie zamknięta droga krajowa nr 36 między Krotoszynem a Rawiczem. W środę rano w okolicy Smolic doszło do zderzenia trzech pojazdów; zginęły dwie osoby.

Zdjęcie

Miejsce wypadku na drodze krajowej nr 36 /Tomasz Wojtasik /PAP
Miejsce wypadku na drodze krajowej nr 36
/Tomasz Wojtasik /PAP
Tragiczne zderzenie trzech ciężarówek

Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 36 między Rawiczem a Krotoszynem w woj. wielkopolskim. Zderzyły się samochód do przewozu pasz, TIR-chłodnia i samochód ciężarowy z przyczepą. Przeżył kierowca tego ostatniego auta. czytaj więcej


Jak poinformował w środę  rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak, w zderzeniu wzięły udział trzy ciężarówki. Dwie z nich zaczęły się palić.

Reklama

Po ugaszeniu pożaru okazało się, że dwie osoby, kierowcy ciężarówek, które zderzyły się czołowo, zginęły. Wskutek pożaru uszkodzona została też nawierzchnia drogi.

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podał w środę, że droga w miejscu wypadku będzie zamknięta do czwartku do godz. 15. Do tego czasu drogowcy odtworzą zniszczoną wskutek pożaru nawierzchnię.

Policja wyznaczyła objazdy drogami lokalnymi przez miejscowości Rogożewo, Bartoszewice i Dłoń.

Tragiczne zderzenie trzech ciężarówek

liczba zdjęć: 6

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubelskie: Samochód dachował. Nie żyje 40-latek

    40-letni kierowca volkswagena golfa zginął w sobotę, gdy jego auto wpadło do rowu i dachowało na lokalnej drodze w pobliżu Radzynia Podlaskiego (Lubelskie). Okoliczności wypadku są wyjaśniane –... więcej