Tragiczna noc na drogach w woj. warmińsko-mazurskim. Zginęły trzy osoby

Sobota, 10 października (09:41)

W woj. warmińsko-mazurskim późnym wieczorem w piątek (9 października) i w nocy doszło do serii tragicznych wypadków drogowych, w których zginęły trzy osoby, m.in 15-letnia dziewczyna - poinformowała straż pożarna.

Zdjęcie

Policja na miejscu wypadku; zdj. ilustracyjne /Piotr Kamionka/REPORTER /East News
Policja na miejscu wypadku; zdj. ilustracyjne
/Piotr Kamionka/REPORTER /East News

Dyżurny straży pożarnej przekazał, że w nocy na trasie Bramka-Bożęcin w powiecie ostródzkim na lokalnej drodze doszło do wypadku, w którym zginęła 15-letnia dziewczyna. 

- Autem jechały cztery 15-letnie osoby, kierowca był pełnoletni, ale także bardzo młody. Samochód uderzył w drzewo - powiedział dyżurny straży pożarnej i dodał, że pozostałe osoby jadące samochodem trafiły do szpitala.

Reklama

W Pieszkowie pod Bartoszycami także doszło do wypadku auta, którym jechało dwóch mężczyzn. Samochód uderzył w drzewo. Na miejscu zmarł 26-letni mężczyzna, drugi trafił do szpitala.

W miejscowości Kośmidry pod Gołdapią dwóch Ukraińców pracowało przy aucie. Byli nietrzeźwi. W pewnym momencie samochód typu bus przejechał po jednym z nich. - Mimo godzinnej reanimacji, mężczyzna zmarł - powiedział dyżurny straży pożarnej.

Okoliczności i szczegóły wszystkich wypadków będzie ustalać teraz policja.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: Zderzenie samochodu ciężarowego i busa. Zginęły dwie osoby

    Dwie osoby zginęły w wyniku zderzenia samochodu ciężarowego i busa na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szczytna – poinformowała w sobotę (24 października) oficer prasowa kłodzkiej policji... więcej