Tragedia na drodze. Zginęły trzy osoby

Wtorek, 17 września 2013 (08:12)
Aktualizacja: Wtorek, 17 września 2013 (12:14)

Trzy osoby poniosły śmierć a cztery zostały ranne w wypadku samochodowym, do którego doszło we wtorek rano w miejscowości Czułczyce na Lubelszczyźnie. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe - poinformowała policja.

Zdjęcie

Miejsce wypadku /Map24.interia.pl
Miejsce wypadku
/Map24.interia.pl

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 812 Chełm - Włodawa, w powiecie chełmskim. Trasa w Czułczycach była przez kilka godzin zablokowana, policja kierowała auta objazdami przez miejscowość Wierzbica. - Na drodze przywrócono już normalny ruch - powiedziała Ewa Czyż z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. - Trudno powiedzieć, co mogło być przyczyną zderzenia aut. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Na miejscu zginęły trzy osoby, a cztery z obrażeniami przewiezione zostały do szpitali - dodała Czyż.

Reklama

W jednym z aut jechało dwie osoby, a w drugim pięć - prawdopodobnie na grzyby.

Śmierć ponieśli dwaj kierowcy samochodów w wieku 79 i 23 lata oraz jedna z pasażerek.

Stan dwóch mężczyzn rannych w wypadku lekarze określają jako poważny, dwie pozostałe kobiety, które trafiły do szpitala, odniosły lżejsze obrażenia - zaznaczyła Czyż.

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek | nie żyje | tragedia | wypadki drogowe

Zobacz również

  • Lubelskie: Samochód dachował. Nie żyje 40-latek

    40-letni kierowca volkswagena golfa zginął w sobotę, gdy jego auto wpadło do rowu i dachowało na lokalnej drodze w pobliżu Radzynia Podlaskiego (Lubelskie). Okoliczności wypadku są wyjaśniane –... więcej