Tragedia na drodze. Kobietę przejechały dwa auta

Wtorek, 19 sierpnia 2014 (08:09)
Aktualizacja: Wtorek, 19 sierpnia 2014 (12:10)

Policja wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze pomiędzy Cigacicami a Sulechowem (woj. lubuskie). Na leżącą na jezdni kobietę wjechały dwa samochody. Śledczy poszukują świadków tragedii. Tożsamość kobiety nie jest jeszcze znana.

Zdjęcie

Policja poszukuje świadków wypadku /Policja
Policja poszukuje świadków wypadku
/Policja

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 22.30 na odcinku drogi powiatowej P-1187 (tzw."stara trójka") pomiędzy Cigacicami a Nowym Światem. Dwa samochody osobowe - najpierw renault, a potem rover -  przejechały po leżącym na jezdni ciele kobiety.

Śledczym udało się już przesłuchać kierowców. Funkcjonariusze nie wykluczają, że ofiara została wcześniej potrącona przez inny samochód,  a jej ciało podrzucono. Policja w Sulechowie poszukuje świadków zdarzenia. Wszystkie osoby, które w godzinach 22.00 - 22.40 przejeżdżały lub przechodziły obok miejsca wypadku, proszone są o kontakt. Można dzwonić pod nr tel: 68  3859611. 

Reklama

Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana. Kobieta miała około 50-60 lat, około 160-165 cm, farbowane blond włosy. Była ubrana w ciemne dżinsy, ciemnobrązowy sweter, kamizelkę skóropodobną (przód, tył z materiału) i czarne buty z zamkiem z boku. Dokładną przyczynę jej zgonu wskaże sekcja zwłok. Trwają też poszukiwania rodziny zmarłej.

Śledztwo w  sprawie wszczęła  prokuratura w Świebodzinie.Kobieta leżała na drodze w Lubuskiem. Przejechały po niej dwa samochody (TVN24/x-news)

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

-----
Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Podlaskie: Czołowe zderzenie z ciężarówką. Jedna ofiara

    Jedna osoba zginęła w wypadku auta osobowego z ciężarowym w sobotę po południu na drodze krajowej nr 61, na odcinku Łomża-Stawiski – podała podlaska policja. Droga jest zablokowana. Zorganizowano... więcej