Tir wjechał w osoby i auta stojące na drodze S8. Dwie osoby nie żyją

Piątek, 9 lutego 2018 (15:44)

Dwie osoby zginęły w piątek po południu na drodze S8 Białystok - Warszawa niedaleko Jeżewa po tym, gdy w stojące na drodze dwie osoby i dwa auta wjechał tir - podała podlaska policja.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /LUKASZ GRUDNIEWSKI /East News
Zdj. ilustracyjne
/LUKASZ GRUDNIEWSKI /East News

Do wypadku doszło 5 km za Jeżewem w stronę Warszawy na wysokości miejscowości Krzewo Stare. Na drodze stały tam dwa auta osobowe, a obok nich dwie osoby. Jak powiedział PAP rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa, w te osoby - najprawdopodobniej kierowców tych aut i samochody uderzył tir, którym kierował 40-letni obcokrajowiec. Kierowca ciężarówki miał tłumaczyć, że nie zauważył ludzi i samochodów; był trzeźwy - poinformował Krupa.

Policja nie ma jeszcze szczegółowych informacji o ofiarach, ani o bliższych okolicznościach tego wypadku.

Reklama

Droga jest zablokowana na obszarze ok. 400 metrów. Ponieważ do wypadku doszło na wysokości budowanego w tamtym miejscu na drodze S8 tzw. Miejsca Obsługi Podróżnych, jadący tamtędy są kierowani na objazd przez tamtejszy parking - poinformował Krupa. Na miejscu nie ma korków. Ruch odbywa się bez przeszkód.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Grojec: 29-letni motocyklista uderzył w słup. Zginął na miejscu

    We wtorek, 20 października, w Grojcu (woj. małopolskie) doszło do tragicznego wypadku. 29-letni motocyklista z Bierunia zginął w wypadku drogowym. Na łuku wypadł z jezdni i uderzył w słup... więcej