Terenówka uderzyła w rowerzystki. Zginęła 13-letnia dziewczynka

Sobota, 21 lipca 2018 (09:14)

Tragedia na drodze w wielkopolskiej miejscowości Radomyśl. W wypadku na trasie wojewódzkiej nr 305 zginęła 13-letnia dziewczynka. Jej o rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala w Lesznie: na szczęście jej stan - jak dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek - się poprawia.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w piątkowy wieczór. Z ustaleń policji wynika, że w jadące na rowerach nastolatki uderzył terenowym autem 37-letni kierowca.

Trzynastolatka zginęła na miejscu. Czternastolatka trafiła do szpitala w Lesznie, ale na szczęście jej obrażenia nie były bardzo poważne. W tej chwili jej życiu nic nie zagraża.

Reklama

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Policja nie ujawnia na razie, jakie wyjaśnienia złożył kierowca terenowego auta. Wiadomo, że był trzeźwy i nie został zatrzymany.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Podkarpackie: 21-letni motocyklista zginął w wypadku w Zawierzbiu

    21-letni motocyklista zginął w sobotę na drodze powiatowej w Zawierzbiu na Podkarpaciu. Motocykl, którym kierował mężczyzna, uderzył w tył samochodu dostawczego – poinformowała rzeczniczka prasowa... więcej