Taksówkarz potrącił matkę i jej 6-letnią córkę

Poniedziałek, 28 września 2015 (15:04)

Policjanci zabrzańskiej komendy prowadzą sprawę potrącenia dwóch pieszych na oznakowanym przejściu. Kierujący taksówką już utracił swoje prawo jazdy. Po badaniach poszkodowane zostały zwolnione do domu.

Potrącił kobietę i jej córkę (Policja) /Policja

Zabrzańscy policjanci prowadzą sprawę potrącenia pieszych, do którego doszło w sobotę w okolicy Placu Teatralnego. Całe zdarzenie zostało nagrane przez kamery monitoringu miejskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-letni kierujący mazdą, jadąc w kierunku ulicy Mikulczyckiej, nie ustąpił pierwszeństwa pieszym i najechał na matkę z córką. 

Piesze zostały potrącone, gdy praktycznie już schodziły z oznakowanego przejścia. Taksówkarz został poddany badaniu, które potwierdziło jego trzeźwość. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. 

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Po zbadaniu przez lekarza 26-letnia kobieta i jej 6-letnia córka zostały zwolnione do domu.

Reklama


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śląskie: Zderzenie samochodu z pociągiem. Jedna osoba ranna

    W Mikołowie w woj. śląskim doszło w środę 3 czerwca do wypadku na przejeździe kolejowym. Pociąg Kolei Śląskich zderzył się tam z samochodem osobowym. Wskutek zdarzenia ranna została osoba kierująca... więcej