Sześć osób rannych w wypadku samochodowym w Gilowicach

Czwartek, 9 sierpnia 2018 (18:19)

Sześć osób, w tym czworo dzieci, trafiło do szpitala po wypadku samochodu osobowego, do którego doszło w czwartek popołudniu w Gilowicach na Żywiecczyźnie (woj. śląskie) – poinformowała rzecznik żywieckich policjantów sierż. szt. Jolanta Frydel.

Zdjęcie

Zdj. ilustracujne /KAROLINA MISZTAL/REPORTER /East News
Zdj. ilustracujne
/KAROLINA MISZTAL/REPORTER /East News

"46-letnia kobieta, która prowadziła fiata multipla, z nieznanych na razie przyczyn na prostym odcinku szosy zjechała z niej i uderzyła w drzewo. Oprócz niej poszkodowanych zostało czworo dzieci w wieku od 9 do 11 lat, a także mąż kobiety" - powiedziała Frydel. 

Poszkodowanym została udzielona pomoc. Dzieci i kobieta zostały przewiezione do szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej. Mężczyzna trafił do jednej z bielskich placówek medycznych. "Strażacy, żeby wyciągnąć rannego, musieli użyć sprzętu hydraulicznego" - powiedział rzecznik żywieckich strażaków Marek Tetłak.  

Reklama

Jolanta Frydel dodała, że gdy poszkodowanych zabierały karetki, wszyscy byli przytomni. Mężczyzna prawdopodobnie miał urazy kończyn.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Auto uderzyło w słup. Zginęli dwaj 19-latkowie

    W nocy z czwartku na piątek, na drodze wojewódzkiej nr 482 w miejscowości Okup Wielki (Łódzkie), samochód zjechał z trasy i uderzył w słup oświetleniowy. Autem podróżowało trzech młodych mężczyzn.... więcej