Szczecin: Zatrzymany zbiegł z komisariatu, ogromne korki w mieście

Piątek, 15 listopada 2019 (17:56)

Zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu miał być w piątek przesłuchiwany przez policjantów Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście, ale z niego zbiegł. W czasie, gdy policja prowadzi obławę, w mieście potworzyły się ogromne korki.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /LUKASZ KACZANOWSKI/POLSKA PRESS/Polska Press /East News
Zdjęcie ilustracyjne
/LUKASZ KACZANOWSKI/POLSKA PRESS/Polska Press /East News

Do ucieczki zatrzymanego z Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście doszło w piątek po południu.

"Prowadzimy poszukiwania mężczyzny, który oddalił się z komisariatu. Jednocześnie uspokajamy, że nie jest to groźny przestępca. Został zatrzymany w czwartek za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Dziś miały być z nim wykonane czynności" - poinformowała oficer prasowa KMP Szczecin sierż. szt. Ewelina Gryszpan.

Reklama

Zaznaczyła, że policja nie udziela informacji na temat poszukiwanego mężczyzny. Nie podaje również informacji o miejscach planowanych blokad. "Na pewno jesteśmy dziś bardziej widoczni" - podkreśliła.

Dodała, że będą wyjaśniane okoliczności ucieczki mężczyzny z komisariatu policji.

Tymczasem przez akcję policji zostało zablokowane pół miasta, ponieważ policjanci dokładnie sprawdzają samochody w poszukiwaniu zbiegłego mężczyzny. Jak informował jeden z internautów w mediach społecznościowych: "Zatrzymują wszystkich do kontroli bagażnika, więc jak chcecie wyjechać z miasta to plus godzina".

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

PAP/INTERIA.PL

Zobacz również

  • Lubuskie: Tragiczny wypadek, nie żyje kierowca pługopiaskarki

    Nie żyje kierowca pługopiaskarki, która zderzyła się z ciężarówką w pow. świebodzińskim (Lubuskie). - Policjanci przywrócili już ruch na drodze krajowej nr 92 – poinformował Marcin Ruciński z... więcej