Szczecin: Samochód uderzył w przystanek. Pięć osób w szpitalu

Piątek, 17 lutego 2017 (21:07)
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2017 (21:59)

Pięć osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w piątek wieczorem w Szczecinie. Samochód osobowy wjechał tam w barierę oddzielającą jezdnię od przystanku tramwajowo-autobusowego. Poszkodowani trafili do szczecińskich szpitali.

Zdjęcie

Policja /Damian Klamka /East News
Policja
/Damian Klamka /East News

Osobowy mercedes wjechał na ul. Wyszyńskiego w barierę, która oddzielała jezdnię od przystanku tramwajowo-autobusowego - powiedziała PAP aspirant Irena Kornicz zespołu prasowego zachodniopomorskiej policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-letni kierowca chwilę przed wypadkiem z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, który wjechał w bariery.

Poszkodowanych w wypadku zostało pięć osób, które stały na przystanku.

Reklama

Jak powiedziała Kornicz, kierowca mercedesa był trzeźwy.

Poszkodowani zostali przewiezieni do szczecińskich szpitali - powiedziała PAP rzeczniczka zachodniopomorskiego pogotowia ratunkowego Elżbieta Sochanowska. Mają od 17 do 70 lat. Najpoważniejsze obrażenia ma 17-letnia dziewczyna, która została przewieziona do szpitala z urazem głowy i klatki piersiowej. Stan zdrowia pozostałych poszkodowanych czterech osób jest dobry, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - dodała.

Samochód wjechał w przystanek

liczba zdjęć: 9

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: Śmiertelny wypadek na A4

    Jedna osoba zginęła po tym, jak auto wypadło z trasy na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty (woj. dolnośląskie). Trasa w miejscy wypadku jest nieprzejezdna. więcej