Szaleniec na S3. Omal nie zderzył się z karetką

Czwartek, 2 października 2014 (13:17)
Aktualizacja: Czwartek, 2 października 2014 (14:04)

​Kierowcy białego audi tak się śpieszyło, że podczas wyprzedzania innych pojazdów omal nie zepchnął na pobocze karetki pogotowia jadącej na sygnale. Całe zdarzenie nagrały kamery w policyjnym radiowozie. Kierowca stracił już prawo jazdy, jego sprawa trafi do sądu.

Zdjęcie

Szaleniec na S3. Omal nie zderzył się z karetką /TVN24/x-news
Szaleniec na S3. Omal nie zderzył się z karetką
/TVN24/x-news

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15. na drodze ekspresowej S3. Najpierw kierowca białego audi wyprzedził nieoznakowany radiowóz, potem kolejny samochód osobowy i tira. Nie zważał na to, że z przeciwka nadjeżdża karetka pogotowia na sygnale.

Kierowca ambulansu został zmuszony do zjechania na pas awaryjny. Tylko w ten sposób mógł uniknąć czołowego zderzenia z audi. Dodajmy, że wszystko to działo się na łuku drogi. Kierowca audi został zatrzymany. To 47-letni mieszkaniec Świebodzina. Jak informują policjanci, bagatelizował popełnione wykroczenia i nie widział niczego negatywnego w swoim zachowaniu. Funkcjonariusze skierowali w jego sprawie wniosek do sądu oraz zatrzymali prawo jazdy.

Reklama

Szaleniec na S3. Omal nie zderzył się z karetką /Policja
Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Łódź: Pijany i pod wpływem narkotyków uciekał przed policją

    Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 25-latek, który zasnął za kierownicą, a po obudzeniu go przez policjantów zaczął uciekać samochodem. Po zatrzymaniu dodatkowo okazało się, że mężczyzna... więcej