Sylwestrowicze wracają, korki na zakopiance

Sobota, 3 stycznia 2015 (13:26)

Podróż z Zakopanego do Krakowa zajmuje dziś nawet 4 godziny. O gigantycznych korkach informujecie na Gorącą Linię RMF FM. Tylko na odcinek ze stolicy Tatr do Nowego Targu trzeba poświęcić ponad 120 minut.

Długa kolejka samochodów ustawia się również w rejonie Skomielnej Białej. Turyści, którzy Nowy Rok witali pod Tatrami, masowo wyruszyli do domów. Najlepiej odłożyć podróż z Zakopanego na później.

Jeśli to nie wchodzi w grę, najlepiej wybrać trasę przez Chochołów i Czarny Dunajec. W drugą stronę - z Krakowa do Zakopanego - przejechać można w 2,5 godziny.

Wczoraj zakopianka także była zakorkowana. Najgorzej było na odcinku od Zakopanego przez Poronin, Nowy Targ, aż do Skomielnej Białej i Tenczyna. Ten prawie 50-kilometrowy fragment zakopianki pokonywało się w żółwim tempie. Zator utworzył się już również przy wjeździe do Krakowa. 

Reklama

Ponad dwie godziny z Zakopanego do Nowego Targu. Zakopianka zakorkowana (TVN24/x-news)

CZYTAJ TAKŻE NA RMF24.PL

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Góra Kalwaria: Autobus wjechał w drzewo. Kilka osób rannych

    Co najmniej trzy osoby zostały ranne po wypadu autobusu rejsowego w Górze Kalwarii na Mazowszu - informuje RMF FM. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 79. więcej