Świętokrzyskie: Nie żyje dziecko potrącone przez samochód

Środa, 17 maja 2017 (20:10)

Kilkuletnie dziecko zginęło, a jego matka została ranna po tym, gdy w środę późno po południu samochód uderzył w pieszych w Górnie k. Kielc, przy drodze krajowej nr 74 w kierunku Lublina. Trasa jest zablokowana.

Zdjęcie

Wypadek; zdj. ilustracyjne /Piotr Jędzura /Reporter
Wypadek; zdj. ilustracyjne
/Piotr Jędzura /Reporter

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Reklama

"Z pierwszych ustaleń wynika, iż 55-latka jadąca chryslerem od strony Opatowa, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na pobocze i potrąciła idącą poboczem kobietę z dzieckiem. Ranna 33-latka trafiła do szpitala, a czteroletniego dziecka, reanimowanego na miejscu, nie udało się uratować" - poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, Karol Macek.

Kierująca pojazdem była trzeźwa.

Droga krajowa nr 74 w Górnie jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy, na które kierują podróżujących tą trasą policyjne patrole.

Według informacji dyżurnego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, objazdy wytyczono lokalnymi trasami przez miejscowości: Daleszyce, Niestachów i Leszczyny.

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Rzeszów: Zderzenie auta z szynobusem. Są ofiary śmiertelne

    Dwie osoby zginęły, a trzecia po reanimacji trafiła do szpitala po tym, jak osobowy volkswagen wjechał na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Rzeszowie pod szynobus. Dk nr 9 jest już przejezdna –... więcej